Artykuły z tagiem: park zdrojowy

Wycieczka do krynicy zdroju - góra parkowa pieszo

Krynica Zdrój stanowi jeden z najciekawszych kierunków turystycznych Polaków, bez względu na porę roku, jaka obecnie wita nas za oknem. Turyści doceniają to miejsce za walory krajobrazowe, możliwość odpoczynku od zgiełku miasta, a także za wiele atrakcji turystycznych idealnie skrojonych na całą rodzinę. Co jest jednak największą atrakcją, szczególnie dla osób, które lubią pospacerować? 

Krynica Zdrój, co warto zobaczyć w perle polskich uzdrowisk

Krynica – Zdrój co roku przyciąga setki tysięcy turystów. Jest doskonałym miejscem dla miłośników narciarstwa, stanowi idealne miejsce odpoczynku dla kuracjuszy, oferuje wiele miejsc wartych odnotowania dla każdego. Z pewnością wszyscy, zarówno dzieci, jak i dorośli spośród licznych atrakcji turystycznych znajdą coś dla siebie.

Krynica Zdrój - atrakcje w okolicy: wycieczka do Muszyny

Krynica – Zdrój jest często obieranym przez turystów kierunkiem. Niezależnie od pory roku, oferuje mnóstwo atrakcji dla osób w każdym wieku. Jednak również w pobliżu Krynicy – Zdroju nie brakuje ciekawych miejsc, które są warte odwiedzenia.

Krynica - Zdrój: atrakcje okolicy - Piwniczna w Dolinie Popradu

Piwniczna Zdrój, czyli małe miasteczko położone w malowniczej Dolinie Popradu, oddalone od Krynicy – Zdroju o około 40 kilometrów. Co warto zobaczyć w Piwnicznej? Oto największe atrakcje tego miasta.

Najczęściej wynajmowane

Apartament

Apartament

od 250zł Zobacz
Pokój pomarańczowy

Pokój pomarańczowy

od 160zł Zobacz
Pokój fioletowy

Pokój fioletowy

od 80zł Zobacz