Krynica zdrój - atrakcje turystyczne i ciekawe miejsca

Od lat skupia na sobie spojrzenie turystów i kuracjuszy, mowa tu oczywiście o mieście Krynica Zdrój.  Atrakcje turystyczne czy ciekawe miejsca w tej malowniczo położonej miejscowości to bardzo rozległy temat. Krynica zdrój atrakcje zimą to częsta fraza dla zainteresowanych noclegiem w tej uroczej lokalizacji w okresie jesiennym. Doliny Kryniczanki, Czarnego potoku i Słotwinki  przepełnione są ciekawymi miejscami dla fanów atrakcji letnich i zimowych. Krynickie szlaki należą do jednych z najbardziej czarujących w całej Polsce, a sama Krynica-Zdrój słynie nie tylko z oryginalnej drewnianej architektury, ale również z licznych atrakcji, które pragniemy przybliżyć.

Artykuły z kategorii: Atrakcje w Krynicy Zdroju

Krynica Zdrój: szlaki turystyczne piesze i rowerowe

Tym, którzy planują aktywny wypoczynek w mieście, Krynica – Zdrój oferuje szlaki turystyczne piesze i rowerowe. Jak wiadomo szlaki turystyczne wyznaczane są po to, żeby pomóc turystom zwiedzić najciekawsze miejsca i atrakcje w regionie.

Wycieczka do krynicy zdroju - góra parkowa pieszo

Krynica Zdrój stanowi jeden z najciekawszych kierunków turystycznych Polaków, bez względu na porę roku, jaka obecnie wita nas za oknem. Turyści doceniają to miejsce za walory krajobrazowe, możliwość odpoczynku od zgiełku miasta, a także za wiele atrakcji turystycznych idealnie skrojonych na całą rodzinę. Co jest jednak największą atrakcją, szczególnie dla osób, które lubią pospacerować? 

Krynica Zdrój, co warto zobaczyć w perle polskich uzdrowisk

Krynica – Zdrój co roku przyciąga setki tysięcy turystów. Jest doskonałym miejscem dla miłośników narciarstwa, stanowi idealne miejsce odpoczynku dla kuracjuszy, oferuje wiele miejsc wartych odnotowania dla każdego. Z pewnością wszyscy, zarówno dzieci, jak i dorośli spośród licznych atrakcji turystycznych znajdą coś dla siebie.

Krynica zdrój wyciągi, stacje narciarskie w Krynicy-Zdroju

Planujesz aktywne ferie w Krynicy-Zdroju? Krynica-Zdrój jest jednym z największych ośrodków turystyki górskiej i narciarstwa. Sprawdź dostępne stoki narciarskie w Krynicy! Zobacz gdzie warto poszusować w tym roku.

Krynica-Zdrój - historia Perły Polskich Uzdrowisk

Krynica, kiedyś największe i najpiękniejsze polskie zdrojowisko wciąż się rozwija. Zdroje krynickie swoim rozgłosem i leczniczym właściwościom zapewniły dawnej Krynicy zaszczytny przydomek „Perły Wód”.

 

O Krynicy-Zdroju, Krynica Górska

Krynica-Zdrój, nazywana też często Krynicą Górską, zaliczana jest powszechnie do najpiękniejszych polskich uzdrowisk. Położone we wschodniej części Beskidu Sądeckiego miasto wzorowane na architekturze uzdrowisk alpejskich, zachwyca różnorodnością oraz wspaniałymi widokami.

Najczęściej wynajmowane

Pokój pomarańczowy

Pokój pomarańczowy

od 280zł Zobacz
Pokój fioletowy

Pokój fioletowy

od 140zł Zobacz
Pokój żółty

Pokój żółty

od 280zł Zobacz